Gegužė
18
Pasirinkti
Pasirinkti

Muzika

Angels & Rock Symphony
2020-12-11 18:00 Kauno valstybinė filharmonija, koncertinė įstaiga, E. Ožeškienės gatvė, Kaunas

Angels & Rock Symphony

Pastaraisiais metais pristatęs solidžius projektus su žymiu rusų violončelininku ir kompozitoriumi Denisu Shapovalovu bei prancūzų tromboninku Jaques‘u Mauger, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ gruodžio 11 d. savo ištikimus klausytojus bei klasikinės muzikos gerbėjus kviečia į prabangią muzikos puotą – koncertą „Angels and Rock Symphony“ („Angelai ir Roko Simfonija“) Kauno valstybinėje filharmonijoje.
Pasaulinių muzikos asmenybių ir premjerų vakare skambės simfoninio orkestro sudėčiai pritaikyti kūriniai – žaižaruojančios bei visą orkestro spalvinę paletę atskleidžiančios variacijos „Kaleidoscope“, R. Wagnerio „Elsos procesija į Katedrą“ iš operos „Lohengrinas“ bei amerikiečių kompozitoriaus Frank‘o Ticheli „Angels in the Architecture“ („Architektūros angelai“) premjera. Pastarasis kūrinys – labai iliustratyvus ir efektingas, kuriame vaizduojama dangaus ir pragaro, gėrio ir blogio kova. Pasaulinė kūrinio premjera 2008 m. įvyko Sidnėjaus operos rūmuose, kurie ir inspiravo opuso pavadinimą. Kūrinio pradžioje ir pabaigoje išnyrančią vokalo partiją, kurios intarpai nepaprastai sustiprina kontrastingą kūrinio atmosferą atliks pasaulinio garso solistė, bendradarbiavusi su žinomiausiais pasaulio dirigentais, orkestrais ir operos teatrais, itin plataus repertuaro – nuo operečių iki Richardo Wagnerio muzikos dainuoti galintis, Lietuvos scenoje retai pasirodantis sopranas – Vida Miknevičiūtė.
Ypatingo vakaro pabaigoje skambės nepaprasta roko energija pulsuojanti, rusų kompozitoriaus, violončelės virtuozo, Deniso Shapovalovo specialiai Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ sudėčiai sukurta kompozicija „Rock symphony“ („Roko simfonija“). Klasikinį muzikinį išsilavinimą turintis D. Shapovalovas savo gyvenimo ir kūrybos negali įsivaizduoti be kontrastų. Rokas yra jo antroji prigimtis. Maištingą roko temperamentą ir aštrų skambesį D. Shapovalovas savo kūryboje nuolat derina su klasikiniu skambesiu, suteikdamas progą viename kūrinyje ar programoje gyvuoti, pavyzdžiui, panašaus pavadinimo, tačiau visiškai skirtingo skambesio roko ir rokoko stiliams.

Bilieto kaina: 13.8eu.

Nuolaidos šiam renginiui netaikomos.


BandFest 2021
BandFest 2021
2021-05-22 12:00 Kaunas
Muzikinė istorija „Tegyvuoja Karalius“
Muzikinė istorija „Tegyvuoja Karalius“
2021-05-23 14:00 Kauno valstybinė filharmonija, koncertinė įstaiga, E. Ožeškienės gatvė, Kaunas
BandFest
BandFest
2022-05-21 12:00 Kaunas