Birželis
16
Pasirinkti
Pasirinkti

Edukaciniai

Archi/Textūra: taktilinės patirtys
2021-06-29 16:30 Žemaičių g. 31, Kaunas

Archi/Textūra: taktilinės patirtys

Šiuolaikinė kultūra yra vizuali ir regėjimas daugumai žmonių yra stipriausiai dominuojantis pojūtis ir pagrindinis įrankis aplinkos suvokimui. Vis dėlto, apleidę kitus pojūčius ne tik praleidžiame dalį aplinkos transliuojamos informacijos, bet ir negalime įvertinti jos poveikio mums. Architektūros estetika pasireiškia ne tik kūrinio vaizdu, bet ir jo garsinėmis, taktilinėmis ir kitomis sensorinėmis savybėmis, kurios veikia patyrėją ir kuria emocinį kūno atsaką.

Projekto Archi/Textūra komanda kviečia į laikiną studiją buv. radijo gamyklos patalpose, kur projekto dalyviai tęsia taktilinio paviljono kūrybos procesus, ir kviečia miestiečius susipažinti su projekto eiga ir tikslais.

REGISTRACIJOS FORMA:
https://forms.gle/Mtu52WieZMFpCTJj8

Nuo 2020 metų kartu su neregių bendruomene kuriamas eksperimentinis sensorinis paviljonas 2022 metais keliaus po įvairias miesto erdves ir pakvies miestiečius į alternatyvią edukacinę programą kitokiam architektūros patyrimui.
Dirbtuves vykdo architektė Rasa Chmieliauskaitė, su nevizualiais architektūros patyrimais patirtį kaupusi projektuose „[NE]matoma architektūra“ ir „ECHOtektūra“.

„Archi/Textūra: taktilinės patirtys“ yra Kaunas Europos kultūros sostinė 2022 programos „Modernizmas ateičiai“ programos dalis. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Lietuvos architektų sajungos Kauno skyriumi ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga.

* visos veiklos vykdomos mažomis grupėmis, pagal tuo metu galiojančius karantino reikalavimus. Dalyviai ir lankytojai privalo dėvėti apsaugines kaukes ir laikytis saugių atstumų.

Archi/Textūra: taktilinės patirtys
Archi/Textūra: taktilinės patirtys
2021-06-22 16:30 Žemaičių g. 31, Kaunas