Birželis
3
Kaunas 2022
Neteisingas
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Scena

Festivalis ConTempo: „Fugit“ | „Kamchàtka“ (Ispanija)
2022-08-04 19:00 Kęstučio g. 58, Kaunas Žiūrėti žemėlapyje

Festivalis ConTempo: „Fugit“ | „Kamchàtka“ (Ispanija)

„Tokiais laikais pabėgimas yra vienintelis būdas išlikti gyvam ir toliau svajoti. (Henri Laborit, Praise of flight)

Drąsa pabėgti, palikti viską, kas brangu, užnugaryje ir judėti pirmyn. Tarptautinio pripažinimo sulaukęs gatvės teatro spektaklis „Fugit“ – įtaigus ir jaudinantis pasirodymas šiomis dienomis itin skausminga migracijos tema. Jame pabėgimas tampa ir naujo gyvenimo, ir pasipriešinimo siekiu. Šis spektaklis – duoklė tiems, kurie trokšta išgyventi, kurti geresnę ateitį, būti laisvi ir dėl ​​to pasiryžta paaukoti viską, ką turi, pažįsta ir žino. Istorija nepamiršta ir tų, kurie vaidina lemiamą vaidmenį padėdami tokiems žmonėms ištrūkti ir įgyvendinti savo svajones. Drąsos pasirinkti bei veikti prireiks ir žiūrovams. Jie spektaklyje nebus tik pasyviais stebėtojais, o taps tikraisiais veikėjais, kurie, vedami tylių personažų, įsitrauks į kelionę po klaidžius miesto vingius. Kiemai ir apleisti pastatai netikėtai taps galimų išeičių ir slėptuvių labirintu, o įtampos, solidarumo ir pasirinkimų kupina tikrovė taps įtikinamesnė už realybę. Tad ar išdrįsite pabėgti į nežinią, nesigręžti atgal ir palikti savo praeitį dėl nenuspėjamos ateities?

„Kamchàtka – įvairių tautybių ir disciplinų menininkų kolektyvas, kurio nariai, vedini panašių kūrybinių interesų ir vadovaujami meno vadovo Adrian Schvarzstein, 2006 m. pradėjo rengti grupines improvizacijas Barselonos gatvėse, tyrinėjančias migracijos temą. Pirmasis jų bendras pasirodymas apie migrantų integracijos visuomenėje problemą, taip pat pavadintas „Kamchàtka“, 2007 m. sulaukė pripažinimo ir tarptautinės sėkmės – pastarąjį spektaklį jie parodė 31-oje šalyje daugiau nei 450 kartų ir laimėjo didįjį žiuri prizą už geriausią pasirodymą tarptautiniame „MiramirO“ gatvės meno festivalyje Gente. 2019 m. šį spektaklį Kaune matė ir pirmojo „ConTempo“ festivalio žiūrovai. Siekdama pasidalinti savo tyrinėjimais ir unikalia teatro kalba, trupė taip pat sukūrė ir kūrybines dirbtuves „Migrar“, skirtas besidomintiems improvizacijomis viešojoje erdvėje ir imigracijos tema. Šiuo metu trupė rengia įvairius projektus ir savo pasirodymų adaptacijas specifinėms vietoms, atlikdama savo repertuarą įvairiuose festivaliuose visame pasaulyje.

Kūrinį remia INAEM  Ispanijos kultūros ministerija ir Ramon Llull institutas

Rekomenduojamas amžius: N-7

Trukmė: 90 min.

Pastabos:

  • Šiam renginiui galioja festivalio abonementas;
  • Jei perkate bilietą su nuolaida už 8 Eur, prie įėjimo kontrolei kartu su bilietu turėsite pateikti moksleivio / studento / pensininko / neįgaliojo  pažymėjimą;
  • Renginiui prasidėjus vėluojantys žiūrovai įleidžiami nebus;
  • Nerekomenduojama žiūrovams su judėjimo negalia. Rekomenduojama atvykti su patogia avalyne. Jei turite klausimų ar dvejonių, susisiekite su festivalio organizatoriais: 

Idėja, atlikėjai: Cristina Aguirre, Maïka Eggericx, Sergi Estebanell, Claudio Levati, Andrea Lorenzetti, Judit Ortiz, Lluís Petit, Josep Roca, Edu Rodilla, Santi Rovira, Gary Shochat, Prisca Villa, Amaya Mínguez, Jordi Solé

Meno vadovas: Adrian Schvarzstein („Kamchàtka“)

Režisieriaus padėjėjas: Laurent Driss 

Bendrakūrėjai: Pronomade(s) en Haute Garonne, Centre National des Arts de la Rue, Encausse les thermes (Prancūzija), Derrière le Hublot - pôle des arts de la rue Capdenac/Midi-Pyrénées (Prancūzija), Scenes de Rue – Miulūzas (Prancūzija), FiraTàrrega (Ispanija)

Speciali padėka: Ajuntament de Sant Adrià de Besòs, Cal Gras, Center Civic Can Felipa (Barselona). 

Kūryba: trupė „Kamchàtka“, bendradarbiaujant su „Melando“

Bilieto kaina: 15.99eu.

Nuolaidos šiam renginiui netaikomos.