Spalis
17
Pasirinkti
Pasirinkti

Tarpdisciplininiai

Spauskite mygtuką "Enter", kad ieškoti

Interaktyvus kultūros ir vietos kūrimo žaidimas
2022-06-10 15:00 - 2022-06-12 18:00 Draugystės g. 8E, Kaunas

Interaktyvus kultūros ir vietos kūrimo žaidimas

Interaktyvus kultūros ir istorijos žaidimas – tai pramonės rajone ir aplinkui vykstanti įtrauki kultūros šventė, kurioje susilieja žaidimo mieste, vietos istorinių ir kūrybinių turtų bei netikėtumo elementai.

Šventės dalyviai įsitraukdami į aktyvacijas skirtinguose taškuose (kiemuose, įmonių teritorijose, viešose ir kitose netikėtose vietose) pažins/atras rajoną žaidimo būdu, susipažins su projekto metu sukurtais bendra-kūrybos kūriniais, įneš savo indėlį (prisiminimą, talentą ar energiją).
Finaliniame taške visų dalyvių lauks didžiulė šventė vienos iš vietos įmonių kieme, kurioje gaus muzika, šurmuliuos veiklų mugė, įtrauks lauko kinas, džiugins degustacijos ir vietos dovanos.

Kultūriniu-bendruomeniniu projektu „Draugystės menas“ vietos gyventojai ir įmonių darbuotojai kviečiami kartu kurti bendruomeninį jausmą pramonės rajone, sukurti atvirą ir kūrybišką aplinką, pripildytą kultūros šiame industriniame Kauno pakrašty.
Tad šiam finaliniame renginyje pasidalinsime per beveik trejus metus sukauptais vietos turtais. Kviesime užeiti į vietas, kurios lig šiol buvo uždaros, susipažinti su svetingais/atvirais vietos gyventojais ir darbuotojais ir jų bendra-kūriniais, įsitraukti į žaismingas ir netikėtas/menines užduotis, o – svarbiausia - sugrįžti po renginio, kad galėtumėte giliau pažinti šį industrinį Kauno pakraštį bei dalyvauti kūrybiškose veiklose arti namų ar darbo.

Kiekvienais projekto metais fokusavomės į skirtingas sritis: pirmaisiais tyrinėjome praeitį ir pasitelkėme vaizdą, antraisiais metais stebėjome dabartį ir pasitelkėme garsą, trečiaisiais metais nėrėme į ateitį ir... pasitelkimo įrankis iškilo savaime, bendrai kuriant su vietos gyventojais ir gyventojais. Renginio metu ir sužinosite – koks.

Renginys yra trejų metų kultūrinio-bendruomeninio projekto "Draugystės menas" finalinis renginys.

Išsami informacija: www.saugipradzia.lt