Birželis
3
Kaunas 2022
Neteisingas
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Scena

Judesio dirbtuvės bendruomenei | Mikado
2022-08-11 18:30 Kaunas Žiūrėti žemėlapyje

Judesio dirbtuvės bendruomenei | Mikado

Kviečiame Kauno rajono bendruomenių atstovus prisijungti prie kūrybinio proceso, sudalyvaujant judesio dirbtuvėse rugpjūčio 11, 12, 13 ir 15 dienomis. Dirbtuvių dalyviai turės galimybę pasirodyti ir spektaklio premjeroje, rugpjūčio 16-17 d. KC „Girstutis“ Kaune, Tarptautinio scenos menų festivalio „ConTempo“ programoje ir rugpjūčio 20 d., Klaipėdos dramos teatre.

Jei susidomėjai, kviečiame užpildyti registracijos formą: https://forms.gle/ZT49UySo8r4SJmsD7 

Dirbtuvės nemokamos.

Apie spektaklį

Šokio spektaklis „Mikado“ tyrinėja šiuolaikinio žmogaus būklę, kai materiją keičia virtualumas. Jis jungia tokius mūsų būties elementus, kaip prigimtinis žmogaus kūnas, medinės lazdos ir nuolat mus lydintys mobilūs įrenginiai. Spektaklyje derinamas natūralus kūno fiziškumas, archajinės Aikido ir kitų kovos menų tradicijos ir šiuolaikinis šokis.

Spektaklio choreografiją kuria Vittoria de Ferrari Sapetto (Italija, Belgija) ir Andrea Valfrè (Italija), Marius Pinigis ir Agnija Šeiko (Lietuva). Spektaklyje šoka Šeiko šokio teatro (Klaipėda), Kauno šokio trupė „Nuepiko“ (Kaunas) ir atrinkti šokėjai iš Europos. Šviesas spektakliui kuria vienas garsiausių Europos šviesų dizainerių Giacomo Gorini, o muziką – pripažintas italų kompozitorius Giorgio Ferrero.

Šiandien ieškome socialinio ryšio, kuris būtų pagrįstas ilgalaikėmis ir bendražmogiškomis vertybėmis, suprantamomis visuose pasaulio kraštuose. „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ idėja irgi atliepia šias paieškas. Ji brėžia judėjimo kryptį iš laikinosios link šiuolaikinės sostinės, t.y. link atviros erdvės, iš PAINIAVOS per SANTAKĄ į SĄMONĘ. Tai ir Europos, ir vietos bendruomenės kelionė.

Svarbi spektaklio dalis – bendruomenės įtrauktis – kūrybinės dirbtuvės su Kauno miesto ir rajono gyventojais. Tikime, kad vietos bendruomenių dalyvavimas kūrybinėse dirbtuvėse ir vėliau spektaklyje plės tarpkultūrinį dialogą ir nubrėš gaires tolimesniam bendradarbiavimui, taip prisidedant prie Kauno kaip šiuolaikinės sostinės įvaizdžio formavimo.

Apie dirbtuves

Judesio dirbtuves bendruomenei ves spektaklio „Mikado“ kūrėjai. Jų metu dirbsite su spektaklyje naudojamos kovos menų lazdomis, ritmika bei judesiu. Sukurtą sceną turėsite galimybę atlikti kartu su atlikėjais premjeroje rugpjūčio 16, 17 d. Kaune. Dalyviams sceninė patirtis pravers, tačiau nėra būtina, tad kviečiame registruotis visus norinčius!

Dirbtuvių tvarkaraštis

Rugpjūčio 11 d. 18.30-21 val.

Rugpjūčio 12 d. 18.30-21 val.

Rugpjūčio 13 d. 18.30-21 val.

Rugpjūčio 15 d. 18.30-21 val.

Vieta: KC „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas

Partneriai, projektą finansuoja: VšĮ „Kaunas 2022“, Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė, Goethe’s institutas, Thomo Manno kultūros centras

Spektaklį pristato „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“

Jei turite klausimų, mielai atsakysime: tel. +370 672 29267, el. p.  [email protected]