Spalis
2
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Kaunas 2022
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Tarpdisciplininiai

Julia Nascimento: Kauno vasaros dienoraštis
2023-08-17 18:30 - 2023-10-17 18:30 Hands on Gallery, hands on press, K. Donelaičio gatvė, Kaunas, Kauno m. sav Žiūrėti žemėlapyje

Julia Nascimento: Kauno vasaros dienoraštis

Atėjo laikas trečiajai Hands on Gallery parodai! Visai netyčia, neplanuojant, fokuse ir vėl atsidūrė Kaunas: po Kauno rutulių ir Kauno vimpelų pristatome Kauno vasaros dienoraščius. Jau beveik du mėnesius mūsų studijoje reziduojanti menininkė Julia Nascimento veltui laiko nešvaisto nuolat skersai-išilgai tyrinėja mūsų miestą, eina į čia vykstančius renginius, degustuoja mūsų ir kitų parekomenduotą maistą, stebi praeivius, o visus įspūdžius renka eskizų blonknotuose. Sako, kad čia jaučiasi lyg namie. Savo kelionės dienoraštyje, Julia dalinasi savo 2023 m. vasaros momentais Kaune ir kviečia vietinius bei būsimus miesto lankytojus šį jaukų ir gyvą miestą pamatyti jos akimis. 

Julios rezidencijos finišo proga bus pristatomas naujas leidinys apie Kauną ir pirmą kartą čia viešinčio keliautojo patirtis šiame mieste, pilnas netikėtai taiklių ir taikliai netikėtų įžvalgų, keistų nutikimų ir gerų vietelių rekomendacijų, o mūsų galerijoje nuguls to paties ciklo spaudiniai. 

Labai kviečiame sudalyvauti parodos atidaryme - tai, kol kas, bus viena paskutinių progų pagauti Julią Kaune, susipažinti, pakamantinėti apie jos meninę praktiką, patirtis čia ir svetur. 

Julia Nascimento iliustratorė iš Brazilijos, šiuo metu gyvenanti Švedijoje. Savo darbuose ji mėgsta pasakoti įvairias istorijas ir autobiografinius nutikimus, dažnai aprėpiančius skirtingas kultūras, tačiau pabrėžiančius mus visus jungiančias detales. Juliai dažnai tenka bendradarbiauti su kūrėjais iš įvairių pasaulio šalių, o jos kūriniai yra publikuojami neviename leidinyje Brazilijoje, Jungtinės Amerikos valstijose, Didžiojoje Britanijoje ir Švedijoje. Daugiau galima pamatyti čia: nsjulia.com.

Vakaro garsų autorius, Olegas Moisejenko, garsinę dalį apibūdina taip:

O g l o  V e r m a r K Tarpdimensinių būtybių ieškojimai dalelėm šokančiom kaip konfeti nuo jų spektralinės odos, nematomų pitonų išnaros tirpsta pro visus įtrūkimus.

Energijos konsteliacija, kuri garso pavidalu leidžiamų į vieną fizinę vietą.

Neabejojame, kad gerai praleisime laiką. Ateik pas mus ant šaligatvio K. Donelaičio g. 26, rugpjūčio 17 d., 18:30. Kaip ir anksčiau, parodos atidarymo metu vaišinsime nealkoholiniu alumi, o  ilgesnius pokalbius tęsime puikių mūsų kaimynų Vingiu Dubingiu terasoje. 

Paroda veiks iki 2023 spalio 17 d. 

Galerija Hands on Gallery įsitaisiusi studijos Hands on Press palangėje startavo 2023 m. balandžio 20 d. su Julijos Račiūnaitės paroda „Ateities būrimas iš Kauno rutulio“. Tai analoginės spaudos kūrinių galerija lankoma lauke. Galerijoje pristatomi kūriniai pasižymi analoginėmis-klasikinėmis spaudos technikomis bei autoriaus rankų darbu.

Hands on Residency finansuoja Nordic Culture Point