Spalis
21
Pasirinkti
Pasirinkti

Muzika

Spauskite mygtuką "Enter", kad ieškoti

KAUNAS 2022 JAZZ STOPS
2022-06-18 13:00 - 2022-06-19 16:30 Kaunas (Laisvės al. ir Vienybės aikštė) ir Kauno rajonas (Vilkijos prieplaukos amfiteatras)

KAUNAS 2022 JAZZ STOPS

Didžiausiu džiazo festivaliu Lietuvoje tituluojamas KAUNAS JAZZ pristato: KAUNAS 2022 JAZZ STOPS – keturias Lietuvos ir Europos miestų džiazo stoteles Kauno centre ir Vilkijoje (Kauno r.), raginančias sustoti, įsiklausyti bei įsitraukti į džiazo dialogą ir tuo pačiu ATRASTI talentingus Lietuvos bei Europos šalių džiazo kūrėjus, jų KURIAMUS šiuolaikinius džiazo projektus ir kartu ŠVĘSTI šiuolaikiniame Kaune – Europos kultūros sostinėje, šiuolaikinę kultūrą. Šis renginys įsilies, suteiks unikalumo bei įneš naujų spalvų į “Kaunas2022” programą, skatins jaunuosius, perspektyvius ir talentingus didžiųjų Lietuvos miestų džiazo kūrėjus (Kauno, Vilniaus, Klaipėdos) kurti, pristatyti savo originalią kūrybą bei įtraukti į džiazo dialogą Kauno – šiuolaikinės sostinės, klausytojus, žiūrovus. „Kaunas 2022 Jazz Stops“ taip pat užmegzs partnerystes su įvairiais Europos miestais, šalimis – Norvegija (Bodø), Vengrija (Vestprém), Estija, Liuksemburgu, Ukraina bei pristatys šių miestų, šalių talentingus džiazo kūrėjus, jų projektus bei originalią kūrybą džiazo stotelių scenose. Kartu su Dudelange (Liuksemburgo) ir Novi Sad (Serbijos) džiazo operatoriais vienoje iš džiazo stotelių scenų renginio organizatoriai pristatys unikalų projektą “jazzXchange“. Apjungiant skirtingas kultūrines, istorines, socialinias bei kitas trijų Europos miestų (Kauno-Dudelange-Novi Sad) džiazo kūrėjų patirtis, skatinant nuolatinį mokymąsi, bendradarbiavimą, eksperimentus, bus sukurtas bendras produktas – kūrinys. Šios išskirtinės premjeros liudininkais galėsime tapti mes visi 2022 m. birželio 18 d. Kaune. Beje, premjera galės gėrėtis ir 2022 m. Dudelange bei Novi Sad miestų klausytojai.
Neatsitiktinai pasirinkta ir viena džiazo stotelių scena Kauno rajone – Vilkija, kuri taps renginio „Kaunas 2022 Jazz Stops“ kulminacija bei uždarymo stotele. Sutapimas, o gal ir ne - legendinis džiazo dainininkas ir trimitininkas Louisas Amstrongas turėjo ryšį su šia Lietuvos vieta. Renginio organizatoriai paruošė siurprizą paskutiniam koncertui. Klausytojai bei žiūrovai galės išgirsti ne tik Louiso Amstrongo atliktų kūrinių versijas, bet pamatyti bei išgirsti ypatingąjį koncerto svečią – geriausiai Lietuvoje atliekantį Louiso Amstrongo kūrinius. Suintrigavome? Kartu su ypatingu svečiu pasirodys ir geriausias Lietuvos bigbendas - Kauno bigbendas.
Tikimės, kad “KAUNAS 2022 JAZZ STOPS” garsės kaip teigiamų patirčių, dialogų ir laimingų žmonių vietomis, išsiskiriančios aukščiausia džiazo kokybe bei kultūros įvairove.
ATRASK talentingus, perspektyvius Lietuvos bei Europos džiazo kūrėjus, jų KURIAMUS šiuolaikinius ir originlaius džiazo projektus ir ŠVĘSK kartu šiuolaikiniame Kaune – 2022 m. birželio 18-19 d.

32-asis KAUNAS JAZZ 2022 SKIRTAS KAUNAS - EUROPOS KULTŪROS SOSTINEI 2022
32-asis KAUNAS JAZZ 2022 SKIRTAS KAUNAS - EUROPOS KULTŪROS SOSTINEI 2022
2022-04-22 18:00 Kaunas, Kauno r., Vilnius, Jurbarko r., Joniškis, Trakai, Palanga