Gruodis
5
Kaunas 2022
Neteisingas
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Muzika

"LAJOS" muzikinis pasirodymas
2022-10-16 16:00 K.I.N.A.S. "Panemunė", Vaidoto g. 26, Kaunas Žiūrėti žemėlapyje

"LAJOS" muzikinis pasirodymas

 

Pasitinkame dvi viešnias su duetu LAJOS, kurios atneš dar daugiau muzikos į mūsų erdvę 🙂
Dainininkę, multiinstrumentalistę, VDU Muzikos akademijos dėstytoją Justę Sakalytę, bei koncertinių kanklių atlikėją, perkusininkę, pedagogę Ingridą Spalinskaitę-Kurienę.
✨Vieta: Kūrybos namai K.I.N.A.S. "Panemunė", Vaidoto g. 26.
✨Kada: Spalio 16 d. 16:00val.
✨Renginio kaina : 7eur.
✨Registracija: https://forms.gle/X2AEJBpeFFwrgt5cA
✨Renginių salėje būname be batų, todėl pasiimkite savo mylimiausias kojines ar šlepetes, jauskimės kaip namuose.
LAJOS lydi į atvirą erdvę... Joje išsitrina stilių ribos, o muzika atsispiria nuo asmeninės, tautinės ir globalios muzikos pasaulio patirties, sklandžiai gulančios sluoksniais. Simbolizmas, archetipai, dainų žodžiuose slypinčios jungtys su gyvybės medyje įrėminta žemiškąja visata... Joje slypi kodų pilna muzika, suliejanti tris laiko polius: praeitį, dabartį ir ateitį. Praeityje ieškoma unikalumo, vertybinio pagrindo ir leidžiamasi į visos žmonijos istorijos refleksijas. Dabartis atsiskleidžia galingoje, bet laikinoje improvizacijos tėkmėje ir nepastebimai įgarsina artėjantį momentą...
Duetas LAJOS – nuo 2014 m. grojantis ir kuriantis Justės Sakalytės (vokalas, skudučiai, lamzdelis) ir Ingridos Spalinskaitės-Kurienės (koncertinės kanklės, perkusija) muzikinis tandemas. Koncertavo Lietuvoje rengiamuose festivaliuose „Trimitatis“, „Džiazas Prezidento rūmų parke“, “Tūto”, kituose renginiuose. Lietuvių tautos kultūrą pristatė Jūrmaloje (Latvija) ir Amsterdame (Nyderlandai) vykusiuose festivaliuose. 2018 m. duetas išleido debiutinį autorinės muzikos albumą „Lajos“, kurį pristatė „Muzikos salėje“ (Vilniaus knygų mugė) ir LRT radijo laidoje “Muzikinis vidudienis”. Albumo kūrinys “Su savo daina“ buvo įtrauktas į „Jazz form Lithuania 2018” rinkinį. Duetas scenoje bendradarbiavo su ryškiais Lietuvos muzikantais: Eugenijumi Kanevičiumi, Arnu Mikalkėnu, Domantu Razmumi, Nerijumi Ardzevičiumi, Gediminu Mačiulskiu ir kitais.
Justė Sakalytė – dainininkė, saksofonininkė, muzikos kūrėja ir aranžuotoja, VDU Muzikos akademijos dėstytoja. Ji - „Kaunas jazz“, „Birštonas jazz“, „Junior jazz“, „Leigo lake“ (Estija), „Bendras faktorius“ ir „Druskomanija“, „Vilnius band“ festivalių, „Lietuvos muzikų parado“ dalyvė. 2018 m. su savo grupe “Lajos” išleido debiutinį autorinės muzikos albumą. Bendradarbiavo projektuose su Bonnie Tyler ir Kauno miesto simfoniniu orkestru, Lietuvos populiariosios scenos atlikėjais Rūta Ščiogolevaite, Donatu Montvydu, grupėmis „Skamp“, „Pelenai“. Dainavo ir grojo koncertiniuose turuose po Europos šalis su LRT, LMTA bigbendais, tarptautiniu džiazo kvintetu „Ground Floor Connection“, tarptautiniu Dorotos Piotrovskos džiazo kvartetu. VII-ojo Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkurse ir Jaunųjų džiazo vokalistų konkurse „Sing Jazz“ laimėjo I-ąsias vietas.
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė - koncertinių kanklių atlikėja, perkusininkė, pedagogė. Nuo 2018 m. LMTA Klaipėdos fakulteto lektorė, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijos kanklių klasės mokytoja, Eduardo Balsio menų gimnazijos mušamųjų klasės mokytoja, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro mušamųjų grupės atlikėja. Ji yra respublikinių, tarptautinių konkursų laureatė, vertinimo komisijų narė. Sėkmingai ruošia mokinius įvairiems konkursams. Aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.

Bilieto kaina: 7eu.

Nuolaidos šiam renginiui netaikomos.