Birželis
24
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Kaunas 2022
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Scena

MAGIŠKA TANGO NAKTIS
2022-08-19 21:00 T. Ivanausko Obelynė, Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus, Obelynės gatvė, Ringaudai Žiūrėti žemėlapyje

MAGIŠKA TANGO NAKTIS

“Tango kultūros erdvė” ir “Kauno rajono muziejus” kviečia šokio ir muzikos gurmanus į vienintelę magišką tango naktį prof. T. Ivanausko Obelynėje, Kauno rajone, po žvaigždėtu rugpjūčio dangumi! 

Lotynų Amerikoje ir Europoje žymus bandoneono virtuozas Ariel Ramirez (Argentina) po įspūdingo tarptautinio projekto su Kauno valstybiniu choru bei žiūrovus pakerėjusio Ariel Ramirez tango orkestro koncertinio turo grįžta į Lietuvos sceną su pasaulinio lygio Argentinos tango ir folkloro virtuozu - Dabel Zanabria (Argentina) - nauju tango muzikos ir šokio projektu, atskleisiančiu autentišką Argentinos tango žanrą.

Magiška tango naktis Obelynėje nukels į 1940-ųjų Buenos Aires, tango muzikos „aukso“ amžių, kurs susitiks dramatiški, nostalgiški, aistros ir meilės kupini jausmai, lydimi tango šokio istorijų paslapties ir autentiško tango muzikos skambesio. 

Programos metu skambės kūriniai iš naujausio Ariel Ramirez albumo "Tangos En Blanco & Negro", praturtinto orkestro skambesiu. Tai tango muzikos ir šokio programa – paliečianti žiūrovų ir klausytojų širdis bei nepaliekanti nei vieno abejingo. 

Koncerto metu skambės žymiausių Argentinos tango maestro, tokių kaip Anibal Troilo, Carlos Di Sarli,  Juan D'Arienzo ir kt. kompozitorių kūriniai. Koncerto metu, taip pat skambės ir žymaus kompozitoriaus Astor Piazzolla kūriniai. 

ATLIKĖJAI:

Ariel Ramirez (Argentina) – Lotynų Amerikoje ir Europoje žymus bandoneono virtuozas, aranžuotojas, kompozitorius. Jo repertuaras pasižymi įvairiapuse programa, skirta didžiosioms koncertų salėms: nuo argentinietiško tango iki simfoninės ir Lotynų Amerikos liturginės muzikos. Plačiau apie Ariel Ramirez: www.ArielRamirez.eu 

Ariel Ramirez Tango Orchestra – tai naujausias Ariel Ramirez projektas, kurį sudaro išskirtiniai, tarptautiniu mastu pripažinti, atlikėjai, pasižymintys virtuoziškumu ir stilistine įvairove. Tango muziką charakterizuojančio instrumento, bandoneono, ir kitų tango muzikos instrumentų derinys, kartu su atlikėjų virtuoziškumu sukuria unikalų, išskirtinį ir autentišką tango muzikos skambesį. 

Ariel Ramirez tango orkestrą sudaro tarptautinis atlikėjų sąstatas:

  • Ariel Ramirez, solistas (bandoneonas, Argentina)
  • Sebastian Lobos (fortepijonas, Lenkija)
  • Marta Lobos (smuikas, Lenkija)
  • Carlos Garcia Valverde (smuikas, Meksika)
  • Joanna Talarek (altas, Lenkija)
  • Firat Korkmasz (kontrabosas, Turkija)

Šokio programoje - Dabel Zanabria (Argentina) - pirmą kartą Lietuvos scenoje. Tai - pasaulinio lygio Argentinos tango ir folkloro virtuozas - maestro, šokėjas, aktorius, choreografas, 2021 m. pasaulio tango čempionato teisėjas, žymaus tango miuziklo “TANGUERA” aktorius protagonistas.

Daugiau apie atlikėją:

https://www.youtube.com/watch?v=GBFnZmTWDVY 

https://www.youtube.com/watch?v=PXxuEI_IFAI 

https://www.youtube.com/watch?v=3ZB9P7D7zB8 

https://www.youtube.com/watch?v=iNWCrZWnvGM 

Milda Balandytė - argentinietiško tango šokėja, Argentinietiško tango mokytojų/šokėjų/choreografų asociacijos (AMBCTA) Buenos Airėse valdybos narė - atstovė Europai.

Šio projekto organizatoriaus “Tango kultūros erdvė” globėja - Argentinos ambasada Lietuvai ir Lenkijai.

AUTENTIŠKO SKAMBESIO ir Argentinos tango jausmais pulsuojantys atlikėjai bei jų energija liepsnojanti magiška tango naktis nepaliks nei vieno abejingo! 

 

BILIETAI:

Studendams, senjorams, neįgaliesiems taikoma nuolaida.

Norintiems įsigyti bilietus su nuolaida ARBA ne internetu ARBA dėl bilietų grupėms (nuo 5 asm.), kreiptis: +370-652-05898 arba [email protected] 

 

Organizatorius: "Tango kultūros erdvė" ir "Kauno rajono muziejus"

Bilieto kaina: 31.5eu.

Taikomos nuolaidos:

Moksleiviai: 7%

Asmenys su negalia: 7%

Studentai: 7%

Senjorai: 7%