Spalis
2
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Kaunas 2022
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Festivaliai

Maisto ir kultūros festivalis „Skanaus: Europos virtuvės 2022“
2022-09-09 13:00 - 2022-09-10 22:00 Garliavos Šimtmečio parkas, Vytauto gatvė, Garliava Žiūrėti žemėlapyje

Maisto ir kultūros festivalis „Skanaus: Europos virtuvės 2022“

Maisto ir kultūros festivalis „Skanaus: Europos virtuvės 2022“ receptas geriausiems įspūdžiams  

Po septynerių metų pertraukos Maisto ir kultūros festivalis, pritraukęs per tris šimtus dalyvių bei tūkstančius lankytojų, grįžta į Kauną! 2022 m. rugsėjo 9 – 10 d. kviesime Garliavoje, Vytauto g. (nuo J. Lukšos g. iki Marijampolės g.) pažinti maistą, kaip geriems pokyčiams įkvepiančią kultūros dalį, o virtuvę – kaip žinių, atradimų ir bendravimo erdvę. Kulinarijos naujovės, restoranų šefų pamokos, paskaitos, adrenaliną keliantys čempionatai, muzika, mugė, pramogos ir daugybė kitų veiklų – festivalio receptas neišsemiamiems pojūčiams. Europos virtuvių šurmulyje skambės ispaniškos, itališkos, prancūziškos ir lietuviškos dainos, kurios pavergs kiekvieną lankytoją. Švęsime muziką ir maistą – du mėgstamiausius kasdienybės draugus. 

Maisto ir kultūros festivalis „Skanaus: Europos virtuvės 2022“ – „Kaunas 2022“ Europos kultūros sostinės programos dalis. Po dvylikos metų pertraukos Europos kultūros sostinės titulas grįžo į Lietuvą – jis skiriamas Kauno miestui. Per šiuos metus Kaune ir Kauno rajone įvyks apie 40 festivalių, daugiau nei 60 parodų, per 250 scenos meno renginių ir per 250 koncertų. „Kaunas 2022“ siekia suvienyti kultūros organizacijas ir kūrėjus Kauno regione, Lietuvoje ir Europoje bendram tikslui: Europos kultūrų įvairovę ir vietos tapatybę joje atskleidžiančiam procesui, į kurį įsijungtų vietos žmonės ir įvairių sektorių partneriai. Renginį globoja Kauno rajono savivaldybė ir jos meras Valerijus Makūnas.

Festivalio TIKSLAS

Maisto ir kultūros festivalio „Skanaus: Europos virtuvės 2022“ tikslas – supažindinti su Europos maisto įvairove, istorija ir naujausiomis tendencijomis. Sieksime įtraukti visas galimas maisto gaminimo kategorijas – nuo tradicinio lietuviško maisto, amatų zonų iki aukščiausios „Master“ klasės pamokų su savo srities profesionalais šefais, gaminančiais netradicinius patiekalus. 

Sieksime ne tik pristatyti ir išbandyti skirtingas Europos virtuves, bet ir atrasti kultūrų įvairovę, kuri sujungtų vietos žmones ir partnerius bendram tikslui. Reikės tik atvykti į Kauno raj. Garliavoje esančią Vytauto gatvę ir čia vykstantis Europos maisto ir kultūros festivalis suteiks galimybę pažinti Europą ir jos kultūrą ragaujant, lyginant, atrandant ir tyrinėjant!