Liepa
17
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Kaunas 2022
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Muzika

Mark Tokar / Arnas Mikalkėnas / Kazimieras Jušinskas
2024-06-07 19:00 Jazz Academy, Baltų pr. 34, Kaunas, Kauno m. sav Žiūrėti žemėlapyje

Mark Tokar / Arnas Mikalkėnas / Kazimieras Jušinskas

Mark Tokar - kontrabosas, Arnas Mikalkėnas - būgnai, fortepijonas, Kazimieras Jušinskas - saksofonas.

Į  „Jazz Academy” atvyksta Ukrainą ginklu ginantis, aukšta meistryste ir išskirtiniu skambesiu pasižymintis Mark Tokar! Prieš kelerius metus Lietuvoje viešėjęs kontrabosininkas privertė ne vieną melomaną patirti ką reiškia nuo įstabios muzikos per nugarą bėgantys šiurpai. Išskirtinė galimybė išgirsti M. Tokar kartu su A. Mikalkėnu  ir Kazimieru Jušinsku mažoje mūsų koncertinėje erdvėje.

MARK TOKAR 2005-2006 metais buvo Ukrainos ir Lenkijos festivalio „Jazz Bez“ meno vadovas, rengė „Metro Jazz“ koncertų seriją Lvovo filharmonijoje. Jis yra tarptautinių projektų „Leo’m’art“, „Mark Tokar’s Quintet“ ir „Avtokar“ lyderis, Keno Vandermarko projekto „Resonance“ dalyvis, groja grupėse „Undivided“, „Five Spot“, „Four“, „Varpaj“ ir „Yatoku“. Iki karo Markas aktyviai koncertuodavo JAV ir Europoje, taip pat nuolat skaitydavo paskaitas įvairiose džiazo mokyklose. Menininkas bendradarbiavo su daugybe improvizacinės muzikos žvaigždžių, tarp jų – Bobby Few, Perry Robinsonu, Steve‘u Swellu, Michaelu Zerangu, Martinu Küchenu, Timu Daisy, Dave‘u Rempis, Fredu Frithu, Klausu Kugeliu ir Arkadijumi Šilkloperiu, Marku Sandersu ir daugeliu kitų.
KAZIMIERAS JUŠINSKAS yra vienas kūrybingiausių jaunosios kartos saksofonininkų. Džiazo muzika jis pradėjo domėtis Vilniaus konservatorijoje, studijas tęsė LMTA džiazo katedroje. Atlikėjas aktyviai koncertuoja Lietuvos džiazo festivaliuose su grupėmis „Brave Noises“ ir „Džiazlaif“ (su abiem yra laimėjęs VJYP „Grand Prix“), bendradarbiauja su DJ Extended, groja „Improdimensijos“ orkestre. Jis taip pat yra grupių „The Septet“, „Castor Stetson“ bei saksofonų kvarteto „Katarsis4” narys, dalyvauja įvairiuose tarpdisciplininiuose projektuose.
ARNAS MIKALKĖNAS – improvizacinei muzikai pasišventęs klavišininkas, perkusininkas, kompozitorius, ansamblių lyderis, pedagogas ir daugelio projektų siela. Šis garsui atidus kūrėjas drąsiai laužo muzikinius rėmus, gludindamas savitą kūrybos braižą.

Kultūrinė parama - 10 €. Kaina studentams, senjorams ir neįgaliesiems - 7 €.

*

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitų medijų kanaluose.

Renginio vieta: "Jazz Academy" renginių erdvė, Baltų pr. 34, Kaunas.

Automobilių parkavimas: kitoje gatvės pusėje.

Autobusų stotelė: Baltų prospektas (autobusai: 3, 17, 34, 36, 39, 63, maršrutiniai taksi: 52, 55)

Bilieto kaina: 10eu.

Taikomos nuolaidos:

Studentai: 30%

Senjorai: 30%

Asmenys su negalia: 30%