Spalis
17
Pasirinkti
Pasirinkti

Kaunoteka

Spauskite mygtuką "Enter", kad ieškoti

„Modernizmas ateičiai“ videoteka
2018-01-01 00:00 - 2022-12-31 00:00 Kaunas

„Modernizmas ateičiai“ videoteka

„Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinės“ programa „Modernizmas ateičiai“ – tai atvira iniciatyvų ir susitikimų erdvė, kurioje bendroms diskusijoms idėjų dirbtuvėms, meno ir kultūros veikloms susitinka įvairių sričių profesionalai, pastatų savininkai, paveldo bendruomenė ir kultūros iniciatyvų atstovai, drauge kuriantys modernistinio paveldo ateitį.
# Projekto svetainė – www.modernizmasateiciai.lt – tai žinių ir emocinių patirčių kaupykla, kurioje siekiame suvienyti aktyvią ir pilietišką modernizmo gerbėjų ir puoselėtojų bendruomenę.
# Kūrybinių dirbtuvių, ekskursijų, susitikimų ir kitų praktinių veiklų metu dalinamės žiniomis bei gerosiomis patirtimis, kartu siekiame tapti socialiai atsakingais ir mokomės pasakoti apie paveldą.
# Modernizmo palikimas – tai inspiracija šiuolaikiniam menui. Kviečiame įvairių sričių menininkus tapti modernizmo interpretatoriais, kūrybiškai ir šiuolaikiškai pažvelgti į modernizmo paveldą ir jo istoriją.

Šia žinute kviečiame jus susipažinti su programos videoteka, kurioje: video interviu su pastatų šeimininkais, reportažai iš renginių ir vasaros mokyklų, konferencijos pranešimai ir daug kitokios medžiagos. Ją rasite čia: https://www.youtube.com/channel/UCkSBKHwjSwhhhA6olDtnhNQ?view_as=subscriber