Gegužė
18
Pasirinkti
Pasirinkti

Edukaciniai

Naktinė fotografija: Andriaus Sarapino paskaita/dirbtuvės
2021-05-07 20:30 Ringaudai

Naktinė fotografija: Andriaus Sarapino paskaita/dirbtuvės

Ringauduose gyvenantis fotografas Andrius Sarpinas kviečia visus besidominčius fotografija įsitraukti į gilesnį, platesnį šios veiklos galimybių panaudojimą, skatinti aktyvų fotografijos vartojimą ir jos kūrybingą pritaikymą pagal poreikius. Užsiėmimų metu gyvai bus plėtojami kūrybinių dirbtuvių fotografinės raiškos gebėjimai, ugdomas meninis skonis, vaizduotė.
Naktinė fotografija. Viena paslaptingesnių ir įdomesnių fotografijos sričių. Tai dažniausia fotoaparato galimybių išbandymas. Šiai fotografijos sričiai trikojis būtinas, nes išlaikymai ilgi. Sužinosime, kaip ir kokius nustatymus rinktis, kokie objektyvai tinkamesni, kaip sufokusuoti tamsoje, kaip nufotografuoti žvaigždes, kaip fotografuoti visiškoje tamsoje ir gauti nenuspėjamus rezultatus. Išmoksime fotografuoti nejudančius objektus, juos bandysime apšviesti, įtrauksime ir judančius objektus, gaudysim "vaiduoklius", taip pat bandysime piešti su šviesa. Tereikia fotoaparato, trikojo ir Jūs jau pasiruošę. Prožektorius, šilta apranga ir puodelis su šiltu gėrimu bei gera nuotaika pageidaujama. Fotografuosime gamtoje, bendrausime gyvai, tad kaukės būtinos 🙂
Taip pat privalu laikytis atstumų.
Užsiėmime dalyvaujančių skaičius- iki 10 žmonių.
Dalyvių skaičius ribotas - registruotis būtina: https://bit.ly/3vh2f4T
Renkamės gyvai prie Ringaudų bendruomenės centro- Gėlių g. 110, Tabariškės, Ringaudų sen., Kauno raj.
Renginio partneriai:
Ringaudų seniūnija
Asociacija „Ringaudų bendruomenės centras“
Ringaudų biblioteka
Ringaudų pradinė mokykla
fotografas Andrius Sarapinas
2021-aisiais metais Šiuolaikinė Ringaudų Seniūnija kurs skirtingas meninės kūrybos disciplinas apjungiantį Ringaudų almanachą, į kurį sutilps Ringaudų seniūnijoje gyvenančių fotografų, rašytojų, dailininkų, kompozitorių ir kitų kūrėjų drauge su seniūnijos gyventojais sukurti pasakojimai, nuotraukos, iliustracijos, koliažai ir kitas turinys.