Spalis
16
Pasirinkti
Pasirinkti

Scena

Spauskite mygtuką "Enter", kad ieškoti

Namas Nr. 3: spektaklis – nuotykis vaikams „Sekretas“
2021-09-09 10:00 Vaidoto gatvė 26, Kaunas

Namas Nr. 3: spektaklis – nuotykis vaikams „Sekretas“

Užsimerkite ir pabandykite prisiminti patį nuostabiausią įvykį savo gyvenime. Ar gerai matote vietą, kurioje esate? Žmonių veidus? Ką girdite? Kuo tas įvykis kvepia? Kur gyvena jūsų prisiminimas? Kūrybinis duetas „Miglon“ kviečia mažuosius žiūrovus susipažinti su netradiciniu teatru ir interaktyvaus spektaklio-nuotykio metu SEKRETAS, pabandyti kartu atsakyti į klausimus: Kur gyvena prisiminimai ir kaip juos išsaugoti?
Panemunėje, netoli Nemuno, šalia smaragdiškai žalio šilo, stovi paslaptingas namas. Namas pilnas istorijų ir paslapčių, menantis kone šimtą metų. O per tokį laiką… oho… kiek visko įvyko: ir gero, ir blogo, ir linksmo, ir liūdno. Bet po truputį visos šios istorijos, kuriomis buvo pripildytas namas, nyksta. Kodėl? Tarsi spalvoti kaleidoskopo stikliukai – kiekvienas namo kambarys atskleis po mažą paslaptį ir leis vis labiau priartėti prie atsakymo.

Interaktyviame spektaklyje, pasitelkus regą, klausą, uoslę, lytėjimą, vaikai bandys išnarplioti tikrą detektyvą, kurio metu sužinos ne tik namo, bet ir Panemunės istoriją. Mažieji žiūrovai įtrauks į spektaklio siūlomą nuotykį, o žadinant jų smalsumą, vaizduotę ir kūrybiškumą, kiekvienas iš jų galės patirti, koks nepakartojamai įdomus yra netradicinis teatras.

Spektaklis skirtas 6-10 m. vaikams, bet mielai laukiame tiek, mažesnių, tiek ir vyresnių vaikų. Spektaklio metu reiks vaikščioti, rekomenduojame apsirengti patogiai.

Kūrybinė komanda: Režisuoja: Paulina Nešukaitytė ir Renata Bartusevičiūtė, vaidina: Artūras Dubaka ir Giedrius Bučas, šviečia – Tomas Zinkus, video – Mantas Zinkevičius.

Spektaklis-nuotykis „Sekretas“ yra netradicinio teatro festivalio NAMAS Nr. 3, vykstančio 2021 m. rugsėjo 9-19 d. Kaune, programos dalis. Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė. Pilna festivalio programa: www.namaskurti.lt.

Bilieto kaina: 5eu.

Nuolaidos šiam renginiui netaikomos.