Liepa
1
Kaunas 2022
Neteisingas
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Scena

ROYCE X AURA šokio teatras
2022-07-01 21:00 OLDMAN, Jūratės gatvė, Palanga Žiūrėti žemėlapyje

ROYCE X AURA šokio teatras

Grupė „ROYCE“ ir Kauno šokio teatras „AURA“ kviečia į kokybiškų garsų ir šiuolaikinio šokio persmelktą koncertą pajūryje.
Retus, tačiau itin kokybiškus koncertus rengianti klaipėdiečių elektroninio roko grupė „Royce“ ir pirmasis Lietuvos šiuolaikinio šokio teatras „Aura“ šią vasarą muzikos gerbėjus kviečia į išskirtinį koncertą Lietuvos pajūryje. Liepos pirmąjį savaitgalį abu kolektyvai kartu surengs unikalų pasirodymą Palangoje, kurio programa bus pripildyta geriausiais grupės „Royce“ kūriniais ir įspūdingais teatro „Aura“ šiuolaikinio šokio choreografiniais sprendimais.
Kaip teigia „Royce“ vokalistas Ilja Gun, jau ne pirmus metus liepą grupės rengiami koncertai Palangos „Oldman Parkas“ erdvėje pamažu tampa gražia vasaros tradicija, kurios išpildymui grupė ruošiasi itin atsakingai.
„Šiam koncertui visuomet stengiamės paruošti kažką unikalaus. Praėjusiais metai jo metu pirmą kartą gyvai publikai pristatėme savo albumą „Juda“. Jau tapo tradicija, kad šis liepos pradžios koncertas tampa kertiniu mūsų vasaros pasirodymu, todėl į jį visuomet investuojame tikrai nemažai laiko ir pastangų“, - teigė Ilja.
Šiemet klaipėdiečiai tradiciniame savo vasaros koncerte nusprendė savo gerbėjus pamaloninti ne tik kokybiškais garsais, tačiau ir išskirtiniu teatriniu reginiu.
Liepos 1-ąją vyksiančiame koncerte kartu su grupe scenoje pasirodys ir Kauno šokio teatro „Aura“ šokėjai. Lietuvos šiuolaikinio šokio scenos legenda, choreografė Birutė Letukaitė, kartu su savo tarptautine šokėjų trupe, parengė unikalius modernaus šokio pasirodymus kiekvienam koncerto programoje skambėsiančiam grupės „Royce“ kūriniui.
Pasak I. Gun, tai ne pirmas projektas, kuriame susitinka „Royce“ ir „Aura“ kūrybiniai keliai, todėl itin smagu, kad šį bendradarbiavimą šiemet pavyks perkelti iš įprastų teatro scenų į neformalesnę pajūrio erdvę tarp ošiančių pušų ir netoli girdimo jūros bangavimo.
„Pernai kartu su „Aura“ kolektyvu turėjome garbę atidaryti 31-ąjį Tarptautinį šokio festivalį Kaune. Todėl itin džiugu, kad šio kokybiško bendradarbiavimo rezultatą šiemet galėsime parodyti ir mažiau įpareigojančioje jaukioje aplinkoje gerokai platesniam žmonių ratui. Net neabejojame, kad pavyks sukurti ypatingą atmosferą kiekvienam atėjusiam“, - teigė „Royce“ vokalistas I. Gun.
Koncerto Palangoje metu grupė ketina atlikti žinomiausius savo kūrinius. Pasirodymo metu skambės tokie grupės gerbėjų jau pamėgti kūriniai, kaip „Iš Smėlio ir Pieno“, „Coming Home“, „Freak Show“ bei „Mechanika Aš“. Scenoje taip pat pasirodys ir atlikėja, buvusi „Aura“ teatro šokėja ir praėjusio sezono TV projekto „X Faktorius” finalininkė, prancūzė Clara Giambino. Ji su grupe „Royce“ gyvai atliks šiemet kartu išleistą bendrą singlą „Surfing“.
Pasak grupės narių, koncerto metu klausytojai scenoje be modernaus šokio pasirodymų ir kokybiškų garsų gali tikėtis ir daugiau netikėtų muzikinių staigmenų bei šou elementų.
Jei Jūs esate draugų kompanija ir noritė sėdėti kartu prie 1 staliuko - prašome pirkti šalimais esančių vietų atitinkamą bilietų kiekį. Atvykus į renginį mielai pasodinsime atitinkamai.

Akram Khan ,,Pergudrauti velnią"
Akram Khan ,,Pergudrauti velnią"
2022-10-13 19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės alėja, Kaunas