Gegužė
16
Kaunas 2022
Neteisingas
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Kiti

Sukilimas Kauno menininkų namuose
2022-01-23 14:00 Kauno menininkų namai, V. Putvinskio gatvė 56, Kaunas Žiūrėti žemėlapyje

Sukilimas Kauno menininkų namuose

Didįjį „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos atidarymo savaitgalį Kauno miestą ir Kauno rajoną nutvieks šiuolaikinio Kauno mito trilogijos pirmojo veiksmo „Sukilimas“ renginiai.

📌 Informuojame, jog šeštadienį dėl vieno iš Kauno kurčiųjų jaunimo asociacijos atstovo COVID-19 ligos, neįvyks spektaklis„Tyla?! Nieko baisaus...” (spektaklis perkeliamas) bei numatyta vakaro programa. Primename, jog parodą „Gyvi namai“ galite aplankyti sekmadienį.

🤫👏🤫
Šeštadienį, sausio 22 d. 12 ir 16 val. Kauno kurčiųjų jaunimo asociacija kvietė į spektaklį „Tyla?! Nieko baisaus...” Lorraine Aseltine knygos „Aš kurčias, bet nieko baisaus“ motyvais (perkeliama). Spektaklis vaidinamas tyloje — aktoriai nekalba, tik žiopčioja. Tylaus pasaulio iliuziją kuria ne tik profesionalūs aktoriai, bet ir kurtieji. Spektaklis supažindina su klausos negalią turinčių žmonių pasauliu ir įtraukia kurčiuosius bei neprigirdinčiuosius į profesionalaus meno kūrimą.
🧉👂🧉
Šeštadienio vakare iki 23 val. Kauno menininkų namai kvietė į Kultūros infocentro bei KMN 50-ies metų veiklos jubiliejui paminėti skirtą audio parodą„Gyvi namai“. Parodą „Gyvi namai“ galite aplankyti sekmadienį. Parodoje išgirsite Virginijos Kochanskytės, Arūno Kulikausko, Aldonos Keturakienės, Justino Kalinausko, Roberto Černiausko, Petro Venclovo pasakojimus. Tad pasiklydusius kultūros gausoje kviečiame sušilti KMN viloje, atsipūsti su puodeliu arbatos ir grįžti į sukilusį miestą.
🎹🥁🎹
Sekmadienį, sausio 23 d. 14 val. Kauno menininkų namuose vyks „Jazz Academy“ organizuojamos improvizacinės muzikos dirbtuvės muzikinį išsilavinimą turinčius žmones, jaunuosius muzikos kūrėjus, atlikėjus, pedagogus bei smalsius muzikos klausytojus supažindinančios su improvizacinės muzikos žanru, jo metodika bei estetine išraiška. Dirbtuvių programą pristatys „Jazz academy” dėstytojai Arnas Mikalkėnas, Mindaugas Apulskis ir Kristupas Gikas.
Daugiau informacijos: https://bit.ly/muzikos_dirbtuvės

📌 Renginiuose uždarose erdvėse privaloma dėvėti respiratorius. Vyresni nei 6 metų amžiaus dalyviai privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. Dalyvavimas nemokamas. Reikalingas galimybių pasas (ar jam prilyginamas dokumentas).