Liepa
25
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Kaunas 2022
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Miesto renginiai

Švenčiame: Kauno 615-asis gimtadienis
2023-05-27 10:00 Kaunas, Kauno m. sav Žiūrėti žemėlapyje

Švenčiame: Kauno 615-asis gimtadienis

Gegužės paskutinis savaitgalis yra tik apie Kauną! Šiemet Kauno gimtadienį švenčiame gegužės 27 dieną, kurį paminėti Kauno miesto muziejus siūlo ne mažiau smagiai ir turiningai.

Visą šeštadienį, gegužės 27 d., Kauno miesto muziejus kviečia kauniečius ir miesto svečius apsilankyti muziejaus skyriuose nemokamai, dalyvauti edukacinėse veiklose, o žinių apie miestą ekspertus sudalyvauti virtualioje „Kauniečio viktorinoje“.

 

Nemokamas muziejaus skyrių lankymas

12.00–20.00 val.

Pilies skyrius (Pilies g. 17)

Tautinės muzikos skyrius (L. Zamenhofo g. 12)

10.00–17.00 val.

Miko ir Kipro Petrauskų skyrius (K. Petrausko g. 31)

Juozo Gruodžio skyrius (Salako g. 18)

 

Orientavimosi žaidimas „Pasivaikščiojimas po pradingusį Kauną“

Žaidimo metu galėsite pažvelgti į XIX a. pab. – XX a. Kauno istorinį centrą palietusias permainas: nugriautus ir naujai atsiradusius žymesnius statinius, panaikintus upių infrastruktūros objektus, pakeistą gatvių planą, gatvėvardžius. Spręsdami interaktyvias užduotis dalyviai atras tų permainų liudijimus miesto kraštovaizdyje ir atminimo ženkluose. Žaidimas sukurtas pagal to paties pavadinimo albumą, kuriame pristatomos fotografo Stanislovo Lukošiaus (1906–1997) nuotraukos. Daugiau besidomintiems rekomenduojama įsigyti knygą Kauno miesto muziejaus kasose ir leistis kitais knygoje aprašytais maršrutais.

Žaidimą galima pradėti nuo 12.00 val. iki 19.00 val., žaidimo pabaiga 20.00 val. Žaidimui reikalinga mobili programėlė „Actionbound“ (parsisiuntimas nemokamas). Žaidimo pradžia – Kauno pilies prieigos (šalia ieškokite plakato su QR kodu).

Maršrutą sudaro 4,3 km; Trukmė – 90 min.

Teisingai ir per trumpiausią laiką visas užduotis įvykdžiusios trys komandos bus apdovanotos Kauno miesto muziejaus įsteigtais prizais (dėl to registruojantis programėlėje būtinai nurodykite savo aktyvaus el. pašto adresą!). Nugalėtojus paskelbsime gegužės 29 d.

 

12.00–16.00 val. Šeimadienis muziejuje: prie pilies (Pilies g. 17)

Įsitraukite į veiklų šeimoms sūkurį! Čia galėsite pasitikrinti savo taiklumą šaudant iš lanko, leisitės į kelionę po muzikos pasaulį, patys pasigaminsite muzikos instrumentą, o stalo žaidimų mėgėjai galės išbandyti šaškių pirmtaką – kvirkatą.

Registracija tel. +370 687 55 263 arba el. paštu [email protected].

Dalyvavimas – nemokamas. Renginio programa gali keistis atsižvelgiant į oro sąlygas.

 

12.00–13.00 val. ekskursija „Mano darbas taurus“ (Salako g. 18)

Kviečiame atvykti į architekto Felikso Vizbaro projektuotą namą, kuriame Stasė ir Juozas Gruodžiai praleido savo gražiausias gyvenimo dienas, ir dalyvauti ekskursijoje „Mano darbas taurus“. Jos metu sužinosite apie J. Gruodžio asmeninį gyvenimą ir pomėgius, kompozitoriaus, dirigento ir pedagogo veiklą, pasiklausysite jo muzikos kūrinių ištraukų.

Registracija tel. +370 611 62 789 arba el. paštu .

Dalyvavimas – nemokamas.

 

11.00 val. „Kauniečio viktorina: draugystė“

Manai, kad apie Kauną žinai viską? Kviečiame tai įrodyti! Kauno miesto muziejus jau ketvirtą kartą pristato „Kauniečio viktoriną“, kuri leis ne tik pasitikrinti žinias, bet ir sužinoti šį bei tą naujo.

Šį kartą viktorinos klausimus apjungia ne tik Kauno miestas, bet ir tema „draugystė“. Viktoriną sudaro 20 klausimų, dalyvavimas joje neturėtų trukti ilgiau nei 10 minučių.

Viktorinoje dalyvauti galės visi, turintys prieigą prie interneto – nuorodą į klausimyną Kauno miesto muziejaus svetainėje, Facebook puslapyje ir 15min.lt rubrikoje „Ar žinai?“ rasite gegužės 27 d. 11 val.