Spalis
16
Pasirinkti
Pasirinkti

Parodos

Spauskite mygtuką "Enter", kad ieškoti

Tarptautinis kaulinio porceliano simpoziumas
2022-10-06 16:00 - 2022-10-30 17:00 Kauno centrinis paštas, Laisvės alėja, Kaunas

Tarptautinis kaulinio porceliano simpoziumas

Tarptautinis kaulinio porceliano simpoziumas - tai projektas, kuris apjungia profesionalaus porceliano meno kūrybines dirbtuves, parodą, edukacijas, paskaitas, meninius ir mokslinius tyrimus, o taip pat viešina porceliano meną Lietuvoje ir pasaulyje. Projekto tikslas –atskleisti Kauną kaip miestą, turintį ženklias porceliano tradicijas, stiprinti vietos iružsienio menininkų tarpdisciplininį ir tarptautinį bendradarbiavimą.
Viena iš projekto dalių - tai atliekamas tyrimas ir parengiama ekspozicija parodai „Porceliano miestas“, istoriškai ir teoriškai nagrinėjančiai porceliano meno ir dizaino vietą Lietuvos ir Kauno gyvenime, surandant ir pasitelkiant išlikusius „Jiesios“ dailiosios keramikos gamyklos fondus, pirmuosius porceliano projektus tuomečiame Kauno dailės institute, įtraukiant miesto muziejus, visuomenę, tarptautinius partnerius.
2022 m. rengiamas Tarptautinis kaulinio porceliano simpoziumas - tai menininkų kūrybinės dirbtuvės, kurių šiuolaikinio porceliano meno ir dizaino objektai bus pristatyti parodoje „Porceliano miestas“.

Algimanto Švėgždos kūrinių paroda „Didžioji paslaptis“
Algimanto Švėgždos kūrinių paroda „Didžioji paslaptis“
2021-10-14 14:00 Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas