Gegužė
18
Pasirinkti
Pasirinkti

Virtualūs renginiai

Tiesioginė fotopasivaikščiojimo po Pramonės rajoną pristatymo transliacija
2020-12-02 14:00 Draugystės gatvė, Kaunas, Virtualus

Tiesioginė fotopasivaikščiojimo po Pramonės rajoną pristatymo transliacija

Gruodžio 2 d. 14:00-15:00 FOTOPASIVAIKŠČIOJIMO METODO PRISTATYMO tiesioginė transliacija:
Kuo fotopasivaikščiojimas skiriasi nuo reportažinės fotografijos ar tiesiog pasivaikščiojimo?
>> Pirma, tai tempas. Darydami reportažą, paprastai turime konkrečią užduotį ir gana ribotą laiką.
Fotopasivaikščiojimą galime susiplanuoti neskubant, pasirenkant laiką, netgi pasižiūrint į orų prognozes ir atitinkamai pasiruošiant.
>> Antra, fotopasivaikščiojimo metu darydami kadrus, Jūs nejučia uždėsite savo virtualų antspaudą, kas Jūs esate, koks Jūsų požiūris įvairiais klausimais.
>> Trečia, galite iš anksto apgalvoti planuojamo ciklo nuotraukas, kad jos ne tik atspindėtų to momento akimirkas, bet ir pasakotų istoriją, kurią Jūs ir kursite.
>> Taip pat fotopasivaikščiojimas skirsis nuo paprasto prasivaikščiojimo vienu ar kitu maršrutu tuo, kad pradėsite viską matyti kadruodami, komponuodami daiktus, objektus vienaip ar kitaip, keisdami rakursus, o kai kuriais atvejais ir optiką, kuria viską fiksuosite.
Pamatysite aplinką kitomis akimis. Pradėsite naudoti įvairius technikos nustatymus, kompozicijos taisykles.

✨️ * APIE PROJEKTĄ
Šį rudenį pradėjome trejų metų trukmės kultūrinį-bendruomeninį projektą „DRAUGYSTĖS MENAS“, kurį vykdome kartu su Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022. Projektas orientuotas į bendruomenę, vietos tapatybę ir dalyvaujamąją kultūrą.
2020-tuosius paskyrėme VIETOS ISTORIJAI. Tad atraskime pramonės rajoną ir jo apylinkes kartu – istoriją nuo seniausių iki dabartinių laikų.
O gruodžio 13 d. susitikime finaliniame renginyje, apibendrinsiančiame visų metų veiklas - interaktyvioje kultūros šventėje-maršrute po šį industriniame rajone.

💪 ĮGYVENDINTOJAI
Projektą pristato Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022
Projektą įgyvendina VšĮ „Saugi pradžia“
Pagrindinis partneris UAB „SDG“