Birželis
3
Kaunas 2022
Neteisingas
Muzika
Neteisingas
Scena
Neteisingas
Kinas
Neteisingas
Parodos
Neteisingas
Edukaciniai
Neteisingas
Tarpdisciplininiai
Neteisingas
Literatūra
Neteisingas
Virtualūs renginiai
Neteisingas
Festivaliai
Neteisingas
Atviri kvietimai
Neteisingas
Miesto renginiai
Neteisingas
Kiti
Neteisingas
Maršrutai
Neteisingas
Kaunoteka
Neteisingas
Pasirinkti

Prieinamumas

Renginys prieinamas žmonėms su fizine negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su regos negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su intelekto negalia
Neteisingas
Renginys prieinamas žmonėms su klausos negalia
Neteisingas
Tinkamas lietuviškai nesuprantantiems žmonėms
Neteisingas
Galima atsivesti naminius gyvūnus
Neteisingas
Pasirinkti

Kiti

UPYNĖS: Kitam Krante tarp Šančių ir Jiesios
2022-08-14 13:00 Šančių paplūdimys ir pieva prie Jiesios piliakalnio (Napoleono kalno), 54.862624, 23.930067 Žiūrėti žemėlapyje

UPYNĖS: Kitam Krante tarp Šančių ir Jiesios

Visą vasarą skirtingose Kauno pakrantėse (Senamiestyje, Šančiuose, Vilijampolėje, Jiesioje, Centre ir Aleksote) ruošėme, rinkome ir registravome kauniečių laiškus, dovanas bei kitus siuntinius, skirtus kitam upės krantui. Atėjo metas šias siuntas perduoti kituose krantuose gyvenantiems miestiečiams ir užmegzti simbolinį dialogą tarp pakrančių, todėl nuo rugpjūčio 14 d., tris rugpjūčio sekmadienius, UPYNĖS pašto skyrius persikelia į upes – Nemuną bei Nerį – ir pradeda logistinę pašto operaciją, kurios metu kauniečių paruoštus siuntinius plukdysime upe iš kranto į krantą ir įteikinėsime juos socialinio upės žaidimo „UPYNĖS: Kitam Krante“ dalyviams.
.
.
Kviečiame prie vandens sugrįžti visus upės žaidime dalyvavusius ir savo siuntas pašto sistemoje užregistravusius kauniečius*.
Lauksime ir tų, kurie UPYNĖS pašto kvitus gavo pernai, 2021 m. metais**.
Taip pat kviečiame ir tuos gyventojus, kurie iki šiol neturėjo progos sudalyvauti projekto renginiuose ir mums pristatyti savo paruošto siuntinio – laišką / siuntą kitam krantui vis dar galėsite atnešti mums renginio dieną ir, užregistravus siuntinį, iškart gauti siuntą iš kito kranto!***
.
.
Mus rasite Šančių paplūdimyje ir Jiesioje, Napoleono kalno papėdėje, sekmadienį nuo 13 iki 17 val. Atvykę prie vieno iš krantų ieškokite žydros UPYNĖS vėliavos ir TẽKA komandos narių, kurie perduos informaciją Nemune, tarp Jiesios ir Šančių krantų, plaukiojančio laivo įgulai. Naujo siuntinio registravimas bei siuntos iš kito kranto atsiėmimas gali užtrukti iki 30 min., todėl, belaukiant atplaukiančio laivo, rekomenduojame susirasti veiklos pakrantėje: pasidaryti pikniką, atsinešti lauko žaidimų šeimai ir / arba draugams, jei oras leis – išsimaudyti upėje.
.
.
* atsiimti siuntą iš kito kranto galima atvykus į bet kurį renginį ir į bet kurį krantą.
** žaidimo dalyviai, kurie jau yra gavę UPYNĖS KVITUS, siuntinį iš kito kranto gaus tik pristatę kvitą! Jeigu kvitą pametėt / sugadinot, rašykite mums facebook.com/tekakrantine arba [email protected], patikslindami savo vardą, siuntinio tipą ir siuntos užregistravimo datą (arba krantą).
*** DĖMESIO: plaukimų metu lauksime tik savarankiškai paruoštų siuntų, kūrybinės laiškų rašymo dirbtuvės nebebus vykdomos! Primename, jog siunta turi būti tvarkingai supakuota ir turėti paruoštą vietą uždėti pašto registracijos antspaudą (jeigu vokas arba įpakavimas yra nepopierinis, tuomet užklijuokite popieriaus / kartono lapelį ant įpakavimo). Taip pat siunta turi būti ne sunkesnė kaip 6 kg.
.
.
Daugiau informacijos apie upių paštą rasite: https://upynes.lt/upynes-kitam-krante/
.
.
Projektą vykdo kultūrinė upių tyrimų platforma TẽKA
Projektą pristato Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022
Projekto partneris – Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyrius