Birželis
24
Pasirinkti
Pasirinkti

Kiti

Spauskite mygtuką "Enter", kad ieškoti

X erdvė: Algirdas Šapoka
2021-06-17 18:00 Kauno miesto muziejaus J. Gruodžio skyrius, Salako gatvė, Kaunas

X erdvė: Algirdas Šapoka

X erdvė vasarai keliasi į gamtos prieglobstį – J. Gruodžio sodą. Pokalbis vyks su šį kartą svečio kėdėje sėdinčiu Algirdu Šapoka, kuris yra eksperimentinės, industrinės, triukšmo muzikos kūrėjas bei renginių organizatorius, eksperimentinės muzikos susivienijimo „Ghia“ vedlys. „Ghia“ užsiima ne tik renginių organizavimu, bet ir muzikos įrašų leidyba. Kūrėjas taip pat pasirodo ir pats – Shapokos slapyvardžiu.

Vienas naujausių ir su Kauno miesto muziejumi susijusių A. Šapokos darbų – garso takelis kino juostai „Kauno rotušė 1967–1973 m.“, kuriame architektas Žybartas Simonaitis įamžino pastato restauravimo darbus. Pasak garso takelio autoriaus, tam buvo panaudoti apdirbti ir modifikuoti lauko įrašai, tad takelis skamba ne tiek muzikaliai, kiek triukšmingai ir primena statybas. Filmą bus galima išvysti Kauno rotušės palėpėje nuo birželio 8 d. iki liepos 3 d.

Pokalbis apie industrinę muziką ir jos kūrybos peripetijas vyks gyvai (❗) birželio 17 d. 18 val. Juozo Gruodžio namuose (Salako g. 18). Pokalbį moderuos muziejininkės Aušra Strazdaitė-Ziberkienė ir Silvija Burbaitė.

Prieš pokalbį, 17 val. lankytojų lauks ekskursija po Gruodžių namus. Kviečiame dalyvauti! 📢 Renginys nemokamas, Galimybių pasas nėra reikalingas, dalyvių registracija vyks vietoje.

Renginio rėmėjai: tikri sūreliai „Uriga“ ir „Biržų duona“